Menu

Delta Electronics

utworzone przez maj 25, 2017Dostawcy0 komentarzy

Banner-Delta

Grupa Delta Electronics

Grupa Delta Electronics została założona w 1971 roku. Jest liderem rozwiązań zarządzania energią elektryczną oraz cieplną. Posiada rozbudowaną sieć sprzedaży (ponad 80 biur) na całym świecie

oraz zakłady produkcyjne na Tajwanie, w Chinach, Tajlandii, Meksyku, Indiach, jak również w Europie (36 fabryk oraz 43 jednostki rozwojowo-badawcze).

Grupa Delta jest największym na świecie dostawcą urządzeń zasilających, silników bezszczotkowych do wentylatorów. Dodatkowo zaangażowana jest w rozwój takich dziedzin, jak:

  • zarządzanie energią,
  • energia odnawialna,
  • produkcja komponentów elektronicznych,
  • systemy wyświetlające (projektory, wyświetlacze),
  • automatyka przemysłowa,
  • sieci komputerowe i rozwiązania dla branży IT,
  • biotechnologia,
  • źródła energii.

Hasło „Dostarczać innowacyjne, rzetelne oraz energooszczędne rozwiązania dla lepszego jutra” stanowi misję firmy, która przyświeca jej w rozwiązywaniu najważniejszych problemów środowiskowych, takich jak zmiany klimatyczne na świecie. Dzięki nabytym kompetencjom w zakresie energoelektroniki, posiadając rozbudowane działy innowacyjno-rozwojowe, Grupa Delta od lat usprawnia takie dziedziny, jak energoelektronikę, gospodarkę energetyczną oraz Smart Green Life.

Corocznie Delta otrzymuje liczne nagrody za wysoką jakość i niezawodność swoich produktów — jest to główny czynnik, któremu Delta zawdzięcza swój sukces. Grupa zdobyła uznanie takich firm jak Dell, HP, IBM, Intel, Microsoft, NEC, GE, Sony oraz wielu innych. Od roku 2011, przez 5 kolejnych lat, Delta była wybierana członkiem Dow Jones Sustainability™ World Index (DJSI World). W 2014 roku,

Delta znalazła się na najwyższym poziomie (A) Indeksu Climate Performance Leadership Index (CPLI) rankingu CDP. Jest to jedyna firma z Chin z prawie 2000 wymienionych w indeksie CPLI. Wszystkie zakłady produkcyjne posiadają certyfikaty ISO-9001 i ISO-14001 oraz ujednoliconą politykę utrzymywania jakości produktów. Sukces ten jest wynikiem ustawicznej pracy w zagwarantowaniu produktów najwyższej jakości.

zapisz