Menu

Qlight

utworzone przez lut 20, 2017Dostawcy0 komentarzy

Qlight_banner

Qlight

Qlight jest wiodącym światowym dostawcą systemów oraz rozwiązań wizualnych i dźwiękowych na przestrzeni ostatnich trzech dekad. Oferowane produkty wspomagają poprawę wydajności, bezpieczeństwa i kontroli jakości firm z branży automatyki przemysłowej i handlowej. Marka odzwierciedla 30 lat badań, rozwoju, certyfikacji i doświadczenia w produkcji. Nowoczesne zautomatyzowane linie montażowe w Korei Południowej i Chinach zapewniają szybką realizację ponad 450 produktów dla dystrybutorów w ponad 40 krajach na całym świecie. Firma codziennie ustanawia sobie nowe wyzwania, które realizuje z zaangażowaniem.

Zaangażowanie i nowoczesność produktów Qlight

Duże zaangażowanie w innowacyjność, zapewnienie jakości, ugruntowany łańcuch dostaw i dobrze skonfigurowana produkcja, a także silne relacje z klientami pomogły firmie wejść na szczyt rynku rozwiązań dźwiękowo-wizualnych w Chinach i Korei. Ich podstawowe wartości stanowią również fundamentalne znaczenie dla dalszego rozwoju na rynkach międzynarodowych, co przekłada się na coraz większą konkurencyjność w Europie i Stanach Zjednoczonych.

Jakość i bezpieczeństwo

Produkty są certyfikowane przez międzynarodowy system zarządzania jakością (ISO9001), IECEx, ATEX, UL, CE, Lloyd, KIMM i Kosha, co świadczy o rygorystycznej kontroli jakości i rozwoju produktów opartych na standardach bezpieczeństwa.

zapisz