Menu

SESAME

utworzone przez lut 20, 2017Dostawcy0 komentarzy

Banner Sesame

Sesame Motors

Firma SESAME MOTORS została założona w 1990 roku na Tajwanie. W chwili obecnej swoje fabryki posiada również w Chinach, Korei Południowej i Azji Południowo-Wschodniej. W odpowiedzi na wysokie zainteresowanie ofertą rozbudowała sieć dystrybucji na rynkach amerykańskim, europejskim i bliskim wschodzie, dążąc do rozwoju swoich usług i produktów na całym świecie.

 

 

 

Ponad 20-letnie doświadczenie połączone z filozofią „najwyższa jakość, szybka dostawa i rozbudowana sprzedaż” przekładają się na coraz większe zainteresowanie rynku ofertą SESAME. Dowodem na rzetelną pracę i konkurencyjność produktów są sukcesywnie otrzymywane międzynarodowe nagrody i wyróżnienia, jak i utrzymane certyfikaty jakości: CE, CCC, UL, ISO9001 oraz ISO14001.

SESAME posiada rozbudowany zespół badawczo-rozwojowy (R&D team), który codziennie rozwija swoje produkty z sektorów związanych z automatyką i produkcją. Wysokiej jakości silniki i przekładnie charakteryzują się wysoką wydajnością, precyzją wykonania, niskim poziomem hałasu oraz innymi wskaźnikami jakości, które utrzymywane są na najwyższym poziomie. Produkty SESAME wykorzystywane są w obrabiarkach, robotach przemysłowych, samolotach, urządzeniach przemysłowych, medycznych i rehabilitacyjnych, motoryzacji, maszynach spożywczych, pakujących, rolniczych, a także w ekologicznej gałęzi przemysłu oraz innych zaawansowanych sektorach automatyki przemysłowej.

zapisz