Menu

Induprogress po targach Warsaw Industry Automatica

utworzone przez maj 28, 2024

Induprogress po targach Warsaw Industry Automatica


Warsaw Industry Automatica

Z ogromną radością dzielimy się wiadomością o naszym udziale w tegorocznych targach Warsaw Industry Automatica 2024! To była dla nas niesamowita okazja, aby zaprezentować naszą nową markę – Himech, która specjalizuje się w mechanice przemysłowej.

Podczas targów przedstawiliśmy szeroką gamę naszych produktów i rozwiązań, które spotkały się z dużym zainteresowaniem odwiedzających, a nasz zespół z zaangażowaniem odpowiadał na wszelkie pytania.

Jesteśmy szczególnie dumni, ponieważ nasz nowa marka – Himech zdobyła nagrodę za premierę roku! To dla nas ogromne wyróżnienie i potwierdzenie, że nasza praca idzie w dobrym kierunku.

Nasze stoisko odwiedziło mnóstwo osób – byliśmy wręcz zaskoczeni tak dużym zainteresowaniem! Mieliśmy okazję porozmawiać z wieloma klientami, zaprezentować naszą ofertę i nawiązać wiele wartościowych kontaktów biznesowych. Cieszymy się, że nasze produkty i podejście spotkały się z tak pozytywnym odbiorem.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili stoisko i sprawili, że udział w Warsaw Industry Automatica 2024 był dla nas tak wyjątkowy. Już nie możemy się doczekać kolejnych targów i nowych wyzwań!

Zapraszamy również do galerii zdjęć naszego stoiska i najnowszych ekspozytorów!

zapisz