Menu

Historia firmy


Firma InduProgress powstała
w 2009 roku i rozpoczęła swoje
działania w zakresie handlu sprzętem
automatyki przemysłowej.

Od roku 2010 InduProgress jest oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem automatyki przemysłowej firmy Delta Electronics w Polsce. Kompletna oferta, innowacyjne rozwiązania, doświadczenie i zaangażowanie pracowników czynią produkty Delta Electronics doskonałym wyborem dla wymagających użytkowników. W 2011 roku w wyniku skutecznych i efektywnych działań na rynku polskim, InduProgress zostało wyróżnione nagrodą Delta Electronics, jako firma o największym wzroście sprzedaży. W kolejnym roku Delta Electronics przyznało InduProgress drugą nagrodę, za najwyższy wzrost sprzedaży. Obecnie jesteśmy jednym z największych partnerów i dystrybutorów firmy Delta Electronics w Europie.

W roku 2011 InduProgress rozpoczęło współpracę z firmą Nidec, stając się pierwszym podmiotem, który wprowadza sprzęt japońskiego giganta na rynek europejski. Przekładnie tej firmy znakomicie współpracują z oferowanymi przez nas serwosilnikami oraz wieloma innymi silnikami dostępnymi na naszym rynku. Zapewniają cichą, długą i bezawaryjną pracę.

W 2014 roku firma Induprogress nawiązała współpracę z firmą GGM – światowym liderem produkcji małych motoreduktorów w zakresie dystrybucji silników AC, DC, BLDC, a także przekładni i kontrolerów prędkości.

W tym samym roku została podpisana umowa z firmą WellinTech na wyłączną dystrybucję na terenie Polski oprogramowania SCADA, będącego idealnym rozwiązaniem z zakresu zarządzania i monitoringu procesów przemysłowych.

 

W roku 2015 InduProgress nawiązało współpracę z firmą MEAN WELL oraz uzyskało status bezpośredniego i autoryzowanego dystrybutora ich produktów. W naszej ofercie mamy szeroką gamę niezawodnych zasilaczy modułowych oraz przeznaczonych na szynę DIN.

Oddziały

Induprogress posiada trzy oddziały na terenie Polski. W związku z rozwojem firmy, rozbudową Działu Logistyki, a także rosnącą liczbą pracujących w InduProgress specjalistów, w 2015 roku firma zmieniła dotychczasową lokalizację. Zarówno siedziby głównej w Warszawie, jak i oddziału w Katowicach. W 2017 roku został ponadto otwarty oddział w Poznaniu.

Nasi inżynierowie pomogą Państwu w doborze, projektowaniu oraz tworzeniu systemu zarówno od strony sprzętowej, jak i programistycznej. Posiadamy doskonale zaopatrzony lokalny magazyn znajdujący się w Warszawie, dzięki czemu możemy zapewnić ciągłość dostaw dla naszych klientów na terenie całego kraju.

zapisz