Menu

O nas


InduProgress to przede wszystkim
solidny partner biznesowy z młodymi,
zaangażowanymi pracownikami.

Na sukces firmy składa się wiele czynników, bazujących na odpowiedzialności i rzetelnym działaniu w stosunku do klientów, dostawców jak i pracowników. Wszystkie te elementy stanowią kluczowe wartości, które w codziennej pracy staramy się ciągle udoskonalać.

Zespół

Doskonale wiemy, jak dużą i ważną rolę w sukcesie InduProgress odgrywają pracownicy. Dlatego też jednym z naszych kluczowych założeń jest zapewnianie ciągłego rozwoju naszej kadrze, dzięki specjalistycznym szkoleniom realizowanym zarówno w kraju, jak i za granicą m.in. w siedzibie Delta Electronics. Nasi pracownicy mają okazje do doskonalenia i podnoszenia swoich kwalifikacji: poszerzania wiedzy, zapoznania się z najnowszymi projektami i rozwiązaniami z dziedziny automatyki, jakie trafią nie tylko na polski, ale i światowy rynek.

Wiedza

Naszą wiedzą chcemy aktywnie dzielić się ze wszystkimi, którzy chcą zdobyć doświadczenie z zakresu obsługi urządzeń lub oprogramowania automatyki przemysłowej, służąc zawsze pomocą, wyjaśnieniem, czy fachową radą. Dla wszystkich zainteresowanych organizujemy cyklicznie specjalistyczne szkolenia, na których można zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi, wziąć udział w ciekawych i pełnych wyzwań ćwiczeniach, a także skorzystać z porad naszych specjalistów.

Sprawdzone komponenty

Wszystkie urządzenia i elementy w naszej ofercie pochodzą od takich liderów na rynku automatyki przemysłowej jak Delta Electronics, Nidec, GGM oraz WellinTech, a dzięki inżynierom z InduProgress wszystkie oferowane produkty mogą zostać połączone w całość stanowiącą integralny system zapewniający kompatybilność i pewność działania.

Kompleksowe doradztwo

Nasi doświadczeni pracownicy pomogą Państwu w doborze, projektowaniu oraz tworzeniu systemu poczynając od wyboru odpowiednich urządzeń, kończąc na wsparciu z zakresu pracy programistycznej. Klient nigdy nie jest pozostawiony sam sobie. Pomagamy przy wdrożeniach układów opartych na naszych urządzeniach.

Szybka dostawa

W InduProgress zdajemy sobie sprawę, że szybkość i terminowość dostaw to jeden z ważniejszych czynników w procesie sprawnej obsługi klientów. Posiadamy magazyn, w którym dostępna jest większość oferowanych przez nas produktów, w przypadku produktów niestandardowych jesteśmy w stanie stworzyć stan magazynowy na życzenie klienta.

Nagrody i certyfikaty

CERTIFICATE OF EXCELLENT SALES 2013
EXCELLENT SALES GROWTH IN EMEA REGION 2013
COLLABORATION EXELLENCE AWARD DELTA EMEA 2013
EXCELLENT SALES GROWTH AND ACHIEVEMENT IN POLAND 2010

 

zapisz