Informacje dodatkowe
| Moc silnika [W] | 6W |
|---|---|
| Rodzaj silnika AC | Silnik z kontrolą prędkości – SU |
| Rodzaj wałka wyjściowego silników AC | Wałek gładki ( bez klina lub zębnika ) |
| Napięcie zasilania [V] | 230 V |
| Zasilnie silnika | 1 x 230V |
| Condenser (*) | 0.6 |
| Kontrola prędkości | Prądnica tachometryczna |
| Prędkość silnika [rpm] | 90 ~ 1400 |
| Permissible Torque 90 rpm (Nxm/kgfxcm) | 0,029/0,29 |
| Prąd [A] | 0.2 |
| Permissible Torque 1200 rpm (N•m/kgf•cm) | 0,05/0,5 |
| Częstotliwość ]Hz] | 50 |

