Informacje dodatkowe
| Moc silnika [W] | 6W |
|---|---|
| Rodzaj silnika AC | Silnik z hamulcem i kontrolą prędkości |
| Rodzaj wałka wyjściowego silników AC | Wałek z zębnikiem pod przekładnie typu G |
| Napięcie zasilania [V] | 230 V |
| Zasilnie silnika | 1 x 230V |
| Duty | 30 minutes |
| Condenser (*) | 0.8 |
| Rated T, (N*m/ Kgf*cm) | 0,047/0,47 |
| Kontrola prędkości | Prądnica tachometryczna |
| Prędkość silnika [rpm] | 1250 |
| Permissible Torque 90 rpm (Nxm/kgfxcm) | – |
| Prąd [A] | 0.15 |
| Permissible Torque 1200 rpm (N•m/kgf•cm) | – |
| Częstotliwość ]Hz] | 50 |
| Współpracujące kontrolery | GUA , GUD,GPA,GSA, |
| Klasa izolacji silnika | E (temp, pracy do 120°C) |

