Informacje dodatkowe
| Moc silnika [W] | 6W |
|---|---|
| Rodzaj silnika AC | Silnik rewersyjny z terminalem przyłączeniowym |
| Rodzaj wałka wyjściowego silników AC | Wałek z zębnikiem pod przekładnie typu G |
| Napięcie zasilania [V] | 230 V |
| Zasilnie silnika | 1 x 230V |
| Condenser (*) | 0.8 |
| Rated T, (N*m/ Kgf*cm) | 0,047/0,47 |
| Prędkość silnika [rpm] | 1250 |
| Prąd [A] | 0.15 |
| Częstotliwość ]Hz] | 50 |

