Informacje dodatkowe
| Moc silnika [W] | 15W |
|---|---|
| Rodzaj silnika AC | Silnik z kontrolą prędkości -SP |
| Rodzaj wałka wyjściowego silników AC | Wałek z zębnikiem pod przekładnie typu G |
| Napięcie zasilania [V] | 230 V |
| Zasilnie silnika | 1 x 230V |
| Condenser (*) | 1 |
| Kontrola prędkości | Prądnica tachometryczna |
| Prędkość silnika [rpm] | 90 ~ 1400 |
| Permissible Torque 90 rpm (Nxm/kgfxcm) | 0,04/0,4 |
| Prąd [A] | 0.3 |
| Permissible Torque 1200 rpm (N•m/kgf•cm) | 0,125/1,25 |
| Częstotliwość ]Hz] | 50 |

