Informacje dodatkowe
| Moc silnika [W] | 15W |
|---|---|
| Rodzaj silnika AC | Silnik indukcyjny z terminalem przyłączeniowym |
| Rodzaj wałka wyjściowego silników AC | Wałek z zębnikiem pod przekładnie typu G |
| Napięcie zasilania [V] | 230 V |
| Zasilnie silnika | 1 x 230V |
| Condenser (*) | 1 |
| Rated T, (N*m/ Kgf*cm) | 0,12/1,2 |
| Prędkość silnika [rpm] | 1250 |
| Prąd [A] | 0.21 |
| Częstotliwość ]Hz] | 50 |

